Pest Kontrol

Pest Kontrol Nedir?
Pest Kontrol, haşere ve zararlı türlerinin işletme sahaları ve üretim alanlarına girmesinin engellenmesi ve kontrol altına alınmasını hedefleyen, tüm entegre haşere mücadele yöntemlerinin bir arada kullanıldığı faaliyetler bütünüdür. Entegre haşere mücadelesi yaklaşımında, haşerelerin biyolojisi, yaşayışı ve alışkanlıkları gibi bilimsel temellere dayalı kontrol yöntemleri kullanılır.

Ulusal ve uluslararası denetimler profesyonel bir pest kontrol hizmeti almayı gerektirir. Denetimin yarısı güvenilir bir pest kontrol hizmeti, diğer yarısı da bir tesisin ve pest kontrol şirketinin son denetimden bu yana tüm zararlı faaliyetlerinin kapsamlı olarak yazılı belgelerini sunma yeteneğidir. Zararlı kontrolünde başarı, pest kontrol şirketiyle ortak bir iş birliği içerisinde çalışmayla mümkündür.

Pest Kontrol Hizmetleri
Ziraat mühendislerinden oluşan uzman ilaçlama kadromuzla hizmet vermekte ve birikimlerimizi sizinle paylaşmaktayız. Ziraat mühendislerimiz tarafından tasarlanan ve eğitimli pest kontrol teknisyenlerimiz tarafından uygulanan entegre pest kontrol programımız haşere ve kemirgenleri etkin bir şekilde kontrol ederek ortadan kaldırmaktadır.

Pest kontrol uzmanlarımız evinizin , iş yerinizin muhtelif bölgelerinde ve çevresinde inceleme yaparak haşere kaynağını bulur ve kontrol altına alır.

Biosin olarak Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Sağlık Bakanlığı onaylı, insan sağlığını tehdit etmeyen kimyasal ve uygulama yöntemi kullanarak günlük yaşantınızı sekteye uğratmaz. Her servis sonrasında ne tür uygulama yapıldığı, hangi kimyasalların kullanıldığı ve alınması gereken önlemler konusunda tarafınıza rapor sunmaktayız.