Pest Kontrol

Pest Kontrol Nedir?pest kontrol

Pest Kontrol, haşere ve zararlı türlerinin işletme sahaları ve üretim alanlarına girmesinin engellenmesi ve kontrol altına alınmasını hedefleyen, tüm entegre haşere mücadele yöntemlerinin bir arada kullanıldığı faaliyetler bütünüdür.

Entegre haşere mücadelesi yaklaşımında, haşerelerin biyolojisi, yaşayışı ve alışkanlıkları gibi bilimsel temellere dayalı kontrol yöntemleri kullanılır.

Ulusal ve uluslararası denetimler profesyonel bir haşere kontrol hizmeti almayı gerektirir. Denetimin yarısı güvenilir bir pest kontrol hizmeti, diğer yarısı da bir tesisin ve pest kontrol şirketinin son denetimden bu yana tüm zararlı faaliyetlerinin kapsamlı olarak yazılı belgelerini sunma yeteneğidir.

Zararlı kontrolünde başarı, haşere kontrol şirketiyle ortak bir iş birliği içerisinde çalışmayla mümkündür.

Pest Kontrol Hizmetleri

Ziraat mühendislerinden oluşan uzman haşere ilaçlama kadromuzla hizmet vermekte ve birikimlerimizi sizinle paylaşmaktayız. Ziraat mühendislerimiz tarafından tasarlanan ve eğitimli pest kontrol teknisyenlerimiz tarafından uygulanan entegre pest kontrol programımız haşere ve kemirgenleri etkin bir şekilde kontrol ederek ortadan kaldırmaktadır.

Zararlı kontrol uzmanlarımız evinizin , iş yerinizin muhtelif bölgelerinde ve çevresinde inceleme yaparak haşere kaynağını bulur ve kontrol altına alır.

Biosin olarak Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Sağlık Bakanlığı onaylı, insan sağlığını tehdit etmeyen kimyasal ve uygulama yöntemi kullanarak günlük yaşantınızı sekteye uğratmaz. Her servis sonrasında ne tür uygulama yapıldığı, hangi kimyasalların kullanıldığı ve alınması gereken önlemler konusunda tarafınıza rapor sunmaktayız.

Hülya Polat
Hülya Polat
2023-11-10
Evet gelen arkadaş Atakan bey detaylı şekilde ilgilenmesi ve bilgi vermesi aynı zamanda dip köşe ilaçlaması sayesinde biosin firmanın ve Atakan beyin ne kadar profesyonel olduğunu hissettim . Çok teşekkür ederim verdiğim para helal olsun
Omer Doğan
Omer Doğan
2023-11-06
Seyri Sefa teknenin kaptanı olarak kontrol amaçlı periyodik ilaçlaması profesyonel şeklinde ilaçlaması yapıldı . İşlemi uygulan Atakan beyin ellerine sağlık ve bu uygulamayı profesyonel şeklinde uygulayan biosin firmasına çok teşekkür ederim . Herkese tavsiye ederim .
Salih Biçici
Salih Biçici
2023-11-06
İstanbul şartlarında beklediğimden çok hızlı dönüş hizmet verildi.emeği gecenelere teşekkürler…
serhat çelik
serhat çelik
2023-11-02
Bursa şubesi personellerine yapılan titiz ve kaliteli çalışmalarından dolayı çok teşekkür ediyorum
bihter kurtbelen
bihter kurtbelen
2023-11-02
Babamın evini ilaçlattık güzel sonuç aldık , yeşilliği bol kedisi sineği böceği bol olan bir yer için iyi sonuç ,teşekkürler(Bursa Şube)
Fatma Çapkınlar
Fatma Çapkınlar
2023-11-02
Halil beye çok teşekkür ediyorum bir baba hassasiyetiyle kızımın yatağının altını bile kontrol etti ince bir çalışma gösterdiği için kendisine çok teşekkür ediyorum.
Kübra ŞAHAN
Kübra ŞAHAN
2023-11-01
Evimizi pervazlarına kadar temizlediği için Halil Bey'e çok teşekkür ederiz. Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Teşekkürler Biosin... ✨😊
Elif Bursa
Elif Bursa
2023-10-31
Evimizde ilaçlama yaptırdık. İşlerini profesyonelce yaptılar. Kesin çözüm için doğru adres. Halil beye teşekkürler.
telefon
whatsapp