Böcek İlaçlama

Yılın 4 mevsiminde böcek, haşere ve kemirgenlerin saklanmasını, üremesini ve çoğalmasını önlemek adına, İstanbul’da, Bursa’da ve Gebze’de her yönteme uygun formül ve formda Sağlık Bakanlığı onaylı solüsyonlarla böcek ilaçlama hizmeti sunuyoruz.

Evinizdeki böcek ve haşerelere son vermek istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçin.

https://biosin.com.tr/iletisim/

Tecrübeli ilaçlama uzmanlarımız ile, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı olan insan ve çevre sağlığına zarar vermeyen, doğal dengeyi ve ekolojiyi bozmayan solüsyonlar kullanıyoruz. Kullanılan ilaçlama solüsyonları suda ve toprakta kolayca çözülebilen biyosidal ilaçlardır.

böcek ilaçlamaİstanbul Böcek İlaçlama firması BİOSİN olarak, tüm yaşam alanlarınızda ortaya çıkabilecek, üreyecek ve barınabilecek böcek, haşere ve kemirgenlere karşı kalıcı böcek ilaçlama hizmeti gerçekleştiriyoruz.

Böcek İlaçlama Hizmetlerimiz

 • Bina, işyeri, villa ve ev ilaçlama,
 • Fabrika ilaçlama,
 • Okulun ilaçlanması,
 • Şantiye ilaçlama,
 • Otel ilaçlama,
 • Bahçe ilaçlama,
 • Depo ilaçlama,
 • Fırın ilaçlama,
 • Kafe ilaçlama,
 • Periyodik ilaçlama,
 • Açık alan ilaçlama,
 • Alışveriş merkezi ilaçlama,
 • Gemi ilaçlama,
 • Araç ilaçlama,

7/24 kesintisiz olarak gerçekleştirdiğimiz böcek, haşere, kemirgen ilaçlamada kalıcı çözümler sunuyoruz. Her koşula ve yönteme göre, uygun formül ve formda (jel, sıvı, sisleme) ilaçlama yapıyoruz.

Jel ile Haşere Böcek İlaçlama

Jel ilaçlama, hamam böceği, kalorifer böceği, karafatma, kakalak, gibi böcekler için ideal bir ilaçlamadır. Jel ilaçta kendine has güzel bir koku vardır sürüldüğü yerden böcekleri kendine çeker.

Gündüzleri yuvalarında saklanan böcekler bu kokuyu alınca gelip jel ilacı yerler. Yuvasına gidip orada ölürler. Ölen bu böceği de diğerleri yediğinde böylece zincirleme olarak ölürler.

Jel ilaç uygulamasında insanların ilaçlanan yeri terk etmelerine gerek yoktur. Jel ilaçta hiç koku yoktur. Jel ilacın sürüldüğü yerler kesinlikle silinmemesi gerekir. Çevreye ve insan sağlığına hiç bir zararı yoktur.

Jel İlaçlama Yönteminde;

 1. İnsana ve evcil hayvanlara hiçbir zararı yoktur.
 2. Hiç kokusu yoktur; bu yüzden insana ve evcil hayvanlara zararı yoktur.
 3. Kapı ve pencereleri kapatmanıza gerek yoktur.
 4. İlaçlanan yeri terk etmenize gerek yoktur.
 5. Jel ilacın sürüldüğü yerler kesinlikle silinmemesi gerekir.
 6. Jel ilaçlama öncesinde herhangi bir hazırlık yapmaya; jel ilaçlama sonrasında herhangi bir temizlik yapmaya hiç gerek yoktur.
 7. Jel ilaçlamada çocuk oyuncaklarını örtmeye veya saklamanıza gerek yoktur.
 8. Jel ilaçlama öncesi mutfak eşyalarını kaldırmanıza ya da jel ilaçlamadan sonra yıkamanıza hiç gerek yoktur.
 9. Jel ilaç elektrikli cihazlara da sürülebilir, cihaza zarar vermez.

böcek ilaçlama

Kokulu Böcek İlaçlama

Kokulu böcek ilaçlama, tüm haşereleri kısa sürede öldürür. Haşerelerin çok yoğun olduğu yerlerde kokulu ilaçlama yapılması gerekir. Kokulu böcek ilaçlama, cam sil spreylerinin suyu püskürttüğü gibi sırt pompası ile veya motorla sis duman şeklinde yapılır.

Koku temasıyla haşereleri öldürdüğü için kapı ve pencereler kapatılmalıdır. Mutfak eşyalarını tabak tencere vb. eşyalar kaldırılmalıdır. Açıktaki yiyecek içecek kaldırılmalı kokulu ilaçlama yapılan yerde insan ve hayvan olmamalıdır.

İlaçlanan yer 2-3 saat kapalı kalmalı daha sonra 1-2 saat havalandırma yapılmalıdır. İlaçlanan yeri havalandırırken dışarıda beklenmelidir. İçeride durursanız içerideki gazlı ölü hava sizi zehirler.

Kokusuz Böcek İlaçlama

Haşere ilaçlama, kemirgen ilaçlama uygulaması yapılırken bazen ilaçlanan yeri terke dip dışarı çıkmak mümkün değildir. Örneğin, kışın hava soğuk olduğu için veya evde hasta olduğu için ya da ilaçlanacak yerde sürekli müşteri olduğu için kafeler, imalathane, restoran, hastane, otel gibi yerler sürekli kokusuz ilaçlama yapılmasını ister.

Bu gibi yerlerde böcek ve diğer haşerelerden kurtulmak için ilaçlama esnasında koku yapmayan kokusuz ilaçlarla ilaçlama yapılır. Kokusuz ilaçlama aynı kokulu ilaçlama gibi hazırlanır ve yapılır. Bu ilaçlama sisteminde sırt pompası kullanılır.

Kokusuz ilaçlama yapılırken mekanı kapatmaya gerek yoktur. Evde hasta, çocuk, bebek, misafir varsa ya da dışarıda hava yağmurlu ve soğuksa kokusuz ilaçlama sizin için en uygun bir ilaçlama yöntemidir. Sıvı kokusuz ilaçlama her böcek ve haşereyi öldürmez. Bu ilaçlama ancak evde 1-2 böcek varsa ancak o zaman tavsiye edilir.

Aşırı yoğun böcek istilası olduğunda kokulu ilaçlama, dumanlı ilaçlama önerilir. Kokusuz ilaçlama için kullanılan kokusuz haşere ilaçlama yani kokusuz ilaçlar insan ve evcil hayvanların ilaçlanan alanı terk etmeden uygulanan kokusu olmayan özel olarak hazırlanmış ilaçlardır.

Kokusuz ilaçlar Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı ve insan sağlığına zararı yoktur. Kokusuz ilaçlama uygulamasında dikkatli olunmalı ve gıda maddelerine temas etmeden yapılmalıdır. İlacın temas ettiği gıdalar hemen çöpe atılmalıdır. Siz de böcek ilaçlama hizmeti almak istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçin.

Böcek İlaçlama Hizmeti Alan Kullanıcı Yorumları

Hülya Polat
Hülya Polat
2023-11-10
Evet gelen arkadaş Atakan bey detaylı şekilde ilgilenmesi ve bilgi vermesi aynı zamanda dip köşe ilaçlaması sayesinde biosin firmanın ve Atakan beyin ne kadar profesyonel olduğunu hissettim . Çok teşekkür ederim verdiğim para helal olsun
Omer Doğan
Omer Doğan
2023-11-06
Seyri Sefa teknenin kaptanı olarak kontrol amaçlı periyodik ilaçlaması profesyonel şeklinde ilaçlaması yapıldı . İşlemi uygulan Atakan beyin ellerine sağlık ve bu uygulamayı profesyonel şeklinde uygulayan biosin firmasına çok teşekkür ederim . Herkese tavsiye ederim .
Salih Biçici
Salih Biçici
2023-11-06
İstanbul şartlarında beklediğimden çok hızlı dönüş hizmet verildi.emeği gecenelere teşekkürler…
serhat çelik
serhat çelik
2023-11-02
Bursa şubesi personellerine yapılan titiz ve kaliteli çalışmalarından dolayı çok teşekkür ediyorum
bihter kurtbelen
bihter kurtbelen
2023-11-02
Babamın evini ilaçlattık güzel sonuç aldık , yeşilliği bol kedisi sineği böceği bol olan bir yer için iyi sonuç ,teşekkürler(Bursa Şube)
Fatma Çapkınlar
Fatma Çapkınlar
2023-11-02
Halil beye çok teşekkür ediyorum bir baba hassasiyetiyle kızımın yatağının altını bile kontrol etti ince bir çalışma gösterdiği için kendisine çok teşekkür ediyorum.
Kübra ŞAHAN
Kübra ŞAHAN
2023-11-01
Evimizi pervazlarına kadar temizlediği için Halil Bey'e çok teşekkür ederiz. Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Teşekkürler Biosin... ✨😊
Elif Bursa
Elif Bursa
2023-10-31
Evimizde ilaçlama yaptırdık. İşlerini profesyonelce yaptılar. Kesin çözüm için doğru adres. Halil beye teşekkürler.

Haşere İlaçlama Hakkında Sık Sorulan Sorular

Böcek ilaçlama kesin çözüm müdür?

Uygun zaman ve doğru yöntemlerle yapılan böcek ve haşere ilaçlama %99 a kadar etkili çözüm sunar. Fakat böcek yumurtaları ilaçtan etkilemediklerinden kesin çözüm için belli bir zaman sonra ikinci bir ilaçlama yapılabilmektedir.

Ev böcek ilaçlama ne zaman yapılır?

Haşere ve böcek ilaçlamada en uygun zamanlar İlkbahar ve Sonbahar aylarıdır. Bu dönemlerde düzenli olarak ilaçlama yaptırırsanız haşere ve böceklere karşı kesin çözüme ulaşırsınız.

Böcek ilaçlamadan sonra ne yapılır?

Böcek ilaçlamadan sonra ilaçlama yapılan alanın en az 2-3 saat kapalı tutulması gerekir. Sonrasında da en az 1 saat havalandırma yapılmalıdır.

İlaçlamadan sonra evde kalınır mı?

Kokusuz ilaçlamadan sonra ilaçlanan alandan ayrılmanız gerekmez. Kokulu ilaçlama yapılırsa ilaçlanan bölge 2 -3 saat kapalı tutup o alanda bulunmamak gerekir. Sonrasında ilaçlanan ortamı en az 1 saat havalandırmalısınız.

telefon
whatsapp