Hakkımızda

Hakkımızda

Biosin Biyosidal Ürün Uygulama olarak ekibimizle bugüne kadar konut, işyeri, fabrika, uzun yol ve frigorifik araçlar olmak üzere binlerce ‘mutsuz’ müşterimizi ‘mutlu’ ettik.

En üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlayarak, sürekli iyileşmeyi ön planda tutmak, yasal mevzuat ve teknik şartnamelere uygun çalışmak, aldığımız işleri zamanında bitirmek, çalışanlarımızın sürekli gelişmesi için şirket içinde ve dışında kalite ve çevre ile ilgili eğitim ve bilinçlendirme faaliyetleri organize etmek, tüm çalışanların yönetime tam katılımını sağlamak, kalite ve çevre yönetim sistemimizi sürekli iyileştirmek, sektöründe rakiplerimizden önde olmak, çevre kirlenmesine etki eden şirket içi ve dışı etkenleri en aza indirmek, kaynakları etkin ve akılcı birböcek ilaçlama şekilde kullanmak, geri dönüşüm teknolojisi uygulamak, bu tür faaliyetlere destek vermek, mevcut yasalardan doğan yükümlülükleri yerine getirerek, bütün faaliyet sahalarında çevre bilincini sistematik ve düzenli bir şekilde sağlamak üzere kalite ve çevre yönetim sistemini benimsemek ve gereklerini yerine getirmek, şirketimizin kalite ve çevre politikasıdır.

Her gün daha da kaliteli hizmet verebilmek amacıyla gelişen ve buna bağlı olarak sektör içerisindeki yerini daha da sağlamlaştırmak için tecrübeli, alanında uzman kadromuzla organizasyonun kurulması ve geliştirilmesi sürecinde “Toplam Kalite Yönetimi” ilkelerini hedef aldık.

7 gün 24 saat prensibi ile İstanbul’un her bölgesinde her türlü sorun, acil çağrıya, ihtiyaçlarınıza en kısa zamanda çözüm bulma amacındayız. İlaçlama uygulamalarımızda çevre sağlığı açısından, ekolojik dengeyi bozmayacak, suda ve toprakta kolayca çözülebilen insektisit ve rodentisitler tercih ediyoruz.

WHO (Dünya Sağlık Örgütü) ve T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olan kimyasallar her koşula ve yönteme göre uygun formül ve formda (jel, sıvı, sisleme) uygulanmaktadır.

Uygulama yapılmadan önce, teknik ekibimizin işletme veya evinizde yaptığı gözlem sonuçlarına göre mevcut sorunlu ve sorun olabilecek riskli alanlar tespit ediyoruz. Yapılan tespitler sonucunda, sorunun yoğunluğuna da bağlı olarak işletmede nerede, ne sıklıkta ve hangi yöntemler kullanılarak uygulama yapılacağının planlıyoruz.

Sorunlu ve sorun olabilecek alanlarda aktiviteyi daha iyi gözlemleyebilmek ve tespit etmek için gözlem ekipmanları yerleştiriyoruz. Tüm yapılan işlemleri ve ileride yapılacak diğer raporlamaları gösterecek olan ‘Biyosidal Klasörünü’ sizlere teslim ediyoruz.

biosin kurumsal logo

SERTİKA VE ONAY BELGELERİMİZ

İstanbul Valiliği Biyosidal Ürünlerin Kullanımı Mesul Müdürlük Belgesi

ISO-31000 Risk Yönetim Sistemi

ISO-10002 Müşteri Memnuniyeti

ISO-45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi

ISO-14001 Çevre Yönetim Sistemi

ISO-9001 Kalite Yonetim Sistemi

ISO 45001 Occupational Health and Safety Management System

ISO-14001 Environmental Management System

ISO 9001:2015 Quality Management System

Biyosidal Ürün Uygulayıcı Sertifikası

Biyosidal Ürün Uygulama İzin Belgesi

telefon
whatsapp