Pendik Böcek İlaçlama

Pendik Böcek İlaçlama

İstanbul Pendik böcek ilaçlama hizmeti, haşerelerle mücadele, ilaçlama yöntemleri ve ücretleri hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

Biosin Biyosidal Ürün Uygulama olarak böcek ilaçlama ekiplerimiz Pendik ve civarında yapılan çalışmalarda İstanbul’un birçok noktasında olduğu gibi müşteri memnuniyetine yönelik en hızlı ve sağlıklı çözümler sunar.

Pratik uygulamalarımız ve kalıcı çözümlerimizin yanında, en iyi fiyat listesiyle de Pendik Böcek İlaçlama servisi konut, işyeri, fabrika, okul, hastaneler, alışveriş merkezleri, depolar, dükkanlar, kafeler açık ve kapalı alanların dezenfeksiyonu, pest kontrolü ve ilaçlanma hizmeti veriyoruz.

Hayatta canımızı sıkan çeşitli problemler vardır. Bu can sıkan durumların en dikkat çekenlerinden biri de belki de evlerimizi iş yerlerimizi, ismini bile duyduğumuzda tüylerimizi diken diken eden haşere ya da böcek istilasıdır.

Bu haşereler sadece ürkütücü ve iğrenç olmakla kalmaz, aynı zamanda mobilyalarınıza, kıyafetlerinize ve sağlığınıza da oldukça fazla zarar verebilirler. Neyse ki evlerimiz ya da iş yerlerimiz kemirgenler veya böcekler tarafından istila edildiğinde, aralarından seçim yapabileceğiniz sayısız haşere kontrol yöntemi bulunmaktadır.

Biosin ilaçlama firması olarak ilaçlama işlemlerimizi; evcil hayvan, çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen, ekolojik, su ve toprakta kolay çözülen, T.C. Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) onaylı biyosidal ilaçlarıyla yapıyoruz.

Pendik’te Haşere ve Böceklerle Mücadele Yolları

Haşere ya da böceklerle mücadelede doğal yollar, hijyenik yollar, biyolojik, kimyasal ve fiziksel yollar mevcuttur. Olası bir haşere istilasını önlemek için doğal ve hijyenik yöntemlere başvurabiliriz. Bu yöntemde bazı haşerelerin karşılaşmaktan hoşlanmayacağı tuz, sirke gibi önlemlerin yanı sıra diğeri de yaşam ve iş alanlarınızı oldukça hijyenik tutmaktır.

Zararlılar, bol gıda kaynağı olan ve üreyebilecekleri güvenli bir ortam arayan yerler ararlar.

Haşerelerin Çoğalmasını Önleyen Önlemler

Evinizin ürkütücü sürüngenler ve kemirgenler için barınmadığından emin olmak için aşağıdaki ipuçlarını kontrol edin.

  • Yemekten sonra tüm yüzeyleri temizleyin.
  • Tüm yiyecek artıklarını, kırıntıları, kabukları vb. tercihen bir sandviç poşeti veya kağıtla kapatılmış çöp kutusuna koyun.
  • Pişirmeyi/yemeyi bitirdiğinizde tüm kullanılmış tabakları, çatal bıçak takımlarını, mutfak aletlerini, bardakları, bardakları, tencere ve tavaları yıkayın.
  • Tezgahları, masaları, zeminleri ve dolapları temiz tutun ve yiyecek artıklarından arındırın.
  • Düzenli bir temizlik programı oluşturun ve buna bağlı kalın. Büyük mutfak aletlerinin arkası gibi ulaşılması zor alanları dahil etmeyi unutmayın.
  • Yiyecekleri sıkıca kapatılmış kaplarda saklayın. Evinizdeki tüm banyoların temiz tutulduğundan emin olun.
  • Pencerelerinize sineklik takın. İç ve dış duvarlarda delik ve çatlak olup olmadığını kontrol edin ve bulduklarınızı kapatın.

Temel ev hijyeni göz ardı edilirse, diğer haşere kontrol türlerinin etkileri, haşereler yakında ve daha fazla sayıda geri geleceği için inanılmaz derecede kısa ömürlü olacaktır.

Evinizi temiz tutmak birçok olası haşereyi caydıracak olsa da, daha inatçı olan ve temizliğinize gülen bazı türler de vardır. Diğer haşere kontrol yöntemlerinin gücü burada ortaya çıkıyor.

Fiziksel Haşere Kontrol Yöntemleri

Hem böcek hem de haşere türü zararlıların yakalanmasına, öldürülmesine ve uzaklaştırılmasına dayanan fiziksel haşere kontrol yöntemleri, üreme alanlarının ortadan kaldırılması, saklanma koşullarının ortadan kaldırılması şeklindedir.

Ayrıca haşere istilasını nemli alanları düzenli olarak temizlemek, evinizdeki haşereler için barınma seçeneklerini ciddi şekilde sınırlayacaktır. Öte yandan günümüzde kişisel olarak da insanlar zehirli yemler zehirli küçük aygıtlar kullanarak da haşerelerle mücadele etmektedir.

Popüler ve oldukça etkili bir haşere kontrolü yöntemi olan zehirli yem kullanılırken dikkatli olunmalıdır. Küçük çocuklarınız veya evcil hayvanlarınız varsa, zehrin kullanıldığı herhangi bir alana erişemeyeceklerinden emin olun.

Bazı ticari zehirler, yutulduğunda ciddi sağlık sorunlarına yol açmaktadır. Haşere, kemirgen ve diğer böceklerle en etkili ve kalıcı çözüm ise böcek ilaçlama profesyonelleridir.

böcek ilaçlama hizmeti

Biosin Pendik Böcek İlaçlama teknisyenleri olarak Pendik’te 7 gün 24 saat prensibi ile acil çağrıya, ihtiyaçlarınıza en kısa zamanda çözüm bulma amacındayız. İlaçlama uygulamalarımızda çevre sağlığı açısından, ekolojik dengeyi bozmayacak, suda ve toprakta kolayca çözülebilen insektisit ve rodentisitler tercih ediyoruz.

Sorunlu ve sorun olabilecek alanlarda aktiviteyi daha iyi gözlemleyebilmek ve tespit etmek için gözlem ekipmanları yerleştiriyoruz. Tüm yapılan işlemleri ve ileride yapılacak diğer raporlamaları gösterecek olan ‘Biyosidal Klasörünü’ sizlere teslim ediyoruz. Böcek, kemirgen ve haşere probleminiz varsa Pendik Haşere İlaçlama firması olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Pendik Haşere İlaçlama Uygulaması

ilaçlama aşamaları infografik

Pendik İlaçlama Hizmeti Müşteri Yorumları

Hülya Polat
Hülya Polat
2023-11-10
Evet gelen arkadaş Atakan bey detaylı şekilde ilgilenmesi ve bilgi vermesi aynı zamanda dip köşe ilaçlaması sayesinde biosin firmanın ve Atakan beyin ne kadar profesyonel olduğunu hissettim . Çok teşekkür ederim verdiğim para helal olsun
Omer Doğan
Omer Doğan
2023-11-06
Seyri Sefa teknenin kaptanı olarak kontrol amaçlı periyodik ilaçlaması profesyonel şeklinde ilaçlaması yapıldı . İşlemi uygulan Atakan beyin ellerine sağlık ve bu uygulamayı profesyonel şeklinde uygulayan biosin firmasına çok teşekkür ederim . Herkese tavsiye ederim .
Salih Biçici
Salih Biçici
2023-11-06
İstanbul şartlarında beklediğimden çok hızlı dönüş hizmet verildi.emeği gecenelere teşekkürler…
serhat çelik
serhat çelik
2023-11-02
Bursa şubesi personellerine yapılan titiz ve kaliteli çalışmalarından dolayı çok teşekkür ediyorum
bihter kurtbelen
bihter kurtbelen
2023-11-02
Babamın evini ilaçlattık güzel sonuç aldık , yeşilliği bol kedisi sineği böceği bol olan bir yer için iyi sonuç ,teşekkürler(Bursa Şube)
Fatma Çapkınlar
Fatma Çapkınlar
2023-11-02
Halil beye çok teşekkür ediyorum bir baba hassasiyetiyle kızımın yatağının altını bile kontrol etti ince bir çalışma gösterdiği için kendisine çok teşekkür ediyorum.
Kübra ŞAHAN
Kübra ŞAHAN
2023-11-01
Evimizi pervazlarına kadar temizlediği için Halil Bey'e çok teşekkür ederiz. Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Teşekkürler Biosin... ✨😊
Elif Bursa
Elif Bursa
2023-10-31
Evimizde ilaçlama yaptırdık. İşlerini profesyonelce yaptılar. Kesin çözüm için doğru adres. Halil beye teşekkürler.

Pendik Böcek İlaçlama Fiyatları

Pendik Böcek ilaçlama fiyatları haşere türü, alan büyüklüğü, kullanılacak ekipmanlar, ilaç çeşitleri ve ilaçlama yöntemleri ile en üst düzeyde hizmetler vermekteyiz. İhtiyacınız olan hizmete göre fiyatlarımızda değişiklik olabilecektir.

Bu konuda hiçbir müşterimizi zora sokacak bütçelemeler sağlamamak için çalışıyoruz. Bu anlamda böcek ilaçlama fiyatları olarak kaliteli hizmetlerimiz ile en iyi performansı sağlıyoruz. Son teknolojik donanımlara sahip ekipmanlarımız sayesinde verimli sonuçlar alacağınızın garantisiniz verebiliriz.

Bu bağlamda birçok firma farklı fiyatlar verecektir. Bizler müşterilerimiz için en uygun fiyatlar ile hizmetler sağlıyoruz. Pendik böcek ilaçlama fiyatları konusunda piyasanın en ekonomik fiyatlar ile başarılı işler yürütüyoruz.

Tecrübeli ekibimiz sayesinde sizlerin memnuniyetini kazanıyoruz. Güven duyacağınız hizmetler ve fiyat performansı ile hizmetlerimiz en üst düzeyde olacaktır.

Fiyat listemiz en makul seviyede fiyatlardır. İşlem uygulanacak yere, konuma ve kullanılacak malzemelere göre ücretlerimiz de değişkenlik göstermektedir.

Pire İlaçlama

Pire İlaçlama

✓ Kokulu + Kokusuz ilaçlama
✓ Ulv cihazı
✓ 70 m²'ye kadar olan yerler

Tahta Kurusu İlaçlama

Tahta Kurusu

✓ Kokusuz + Kokulu ilaçlama
✓ Ulv cihazı
✓ 70 m²'ye kadar olan yerler

Güve

Güve İlaçlama

✓ Kokulu + Kokusuz ilaçlama
✓ Ulv cihazı
✓ 70 m²'ye kadar olan yerler

Gümüş Böceği İlaçlama

Gümüş Böceği

✓ Kokulu ilaçlama
✓ Larvasit
✓ 70 m²'ye kadar olan yerler

Hamam Böceği İlaçlama

Hamam Böceği

✓ Kokulu ilaçlama
✓ Jelleme
✓ 70 m²'ye kadar olan yerler

Bit

Bit İlaçlama

✓ Kokusuz + Kokulu ilaçlama
✓ Ulv cihazı
✓ 70 m²'ye kadar olan yerler

Akrep İlaçlama

Akrep İlaçlama

✓ Kokulu + Kokusuz ilaçlama
✓ 70 m²'ye kadar olan yerler

Arı İlaçlama

Arı İlaçlama

✓ Kokulu ilaçlama
✓ Yuva alımı
✓ Ulaşılabilirlik önemli

Karınca İlaçlama

Karınca

✓ Kokulu + Kokusuz ilaçlama
✓ Karınca yemi
✓ 70 m²'ye kadar olan yerler

Kanalizasyon Sineği

Kanalizasyon Sineği

✓ Kokulu + Kokusuz ilaçlama
✓ Ulv cihazı
✓ Larvasit
✓ 75 m²'ye kadar olan yerler

Kene İlaçlama

Kene İlaçlama

✓ Kokulu ilaçlama
✓ 70 m²'ye kadar olan yerler


Fare İlaçlama

Fare İlaçlama

✓ Fare yemi, mum blok veya pasta
✓ Canlı yakalama istasyonu
✓ Max. 3 istasyon

Sürüngenler

Sürüngen İlaçlama

✓ Kokulu ilaçlama
✓ Kükürt
✓ Larvasit
✓ 100 m²'ye kadar olan yerler

(Tesbih) Rutubet Böceği

(Tesbih) Rutubet Böceği

✓ Kokulu ilaçlama
✓ 70 m²'ye kadar olan yerler


Uyuz ve Akar İlaçlama

Uyuz ve Akarlar

✓ Kokusuz + Kokulu ilaçlama
✓ Ulv cihazı
✓ 80 m²'ye kadar olan yerler

Villa, Ev Dezenfeksiyon

Ev Dezenfeksiyonu

✓ Dezenfeksiyon
✓ Ulv cihazı
✓ 70 m²'ye kadar

Araç Dezenfeksiyon

Araç Dezenfeksiyon

✓ Dezenfeksiyon
✓ Ulv cihazı
✓ Binek ve hafif ticari araçlar

Villa Dezenfeksiyonu

Villa Dezenfeksiyon

✓ Kokulu + Kokusuz ilaçlama
✓ Jelleme
✓ Fare istasyonları
✓ 1.000 m²'ye kadar

telefon
whatsapp