Büyükçekmece Böcek İlaçlama

Büyükçekmece Böcek İlaçlama

Bu yazımızda İstanbul Büyükçekmece böcek ilaçlama hizmeti, fare ve haşere kontrolü hakkında kapsamlı bilgi vereceğiz.

İşyerinizdeki, evinizdeki her türlü böcek, akrep, fare, pire ve haşerelere son vermek istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçin.

Kabul edelim, kimse evinde haşere böcek türü sevimsiz zararlılar olsun istemez. Böcekler, kemirgenler veya sayıları milyonlarca olan başka tür haşerelerin, evimizde iş yerlerimizde yuvalanması güzel bir manzara olmaz. Bu yazıda sizlere vereceğimiz haşere kontrol ipuçlarıyla evinize ya da işyerlerinize tamamen girmelerini nasıl önleyebileceğinizi öğrenin.

Temiz Bir Mutfak Temiz Odalar

Besin tüketimi yaptığınız yerleri sınırlayın. Yemek yemenin sadece mutfakta ve yemek alanlarında yapıldığını bir kural haline getirin. Kırıntılara ve yiyecek kalıntılarına ne kadar az maruz kalınırsa, haşere böcek türü zararlıların istila riskini de o kadar azaltmış olursunuz. Ev ya da iş yerlerinizin mutfak kısımlarının(yemek yediğiniz yerleri) zeminlerini günlük olarak temizleyin.

Böceklerin pisliğe çekilmemesi için yiyecek ve kalıntıların hızlı bir şekilde çıkarılması haşere ya da böcek istilasını engellemede büyük önem arz ediyor. Yemek yediğiniz kapları ulu orta bırakıp haşerelere bir ziyafet çekmeleri için fırsat tanımayın. Bulaşıkları yıkamak açıkta bırakmamak haşerelerin gelmesini engellemek için güzel bir adım olacaktır.

Çöp Kovaları ve Alanları

Böcek haşere ve kemirgenlerin diğer ilgi alanları ise özellikle gıda atıklarıdır. Çöpleriniz veya çöplerinizi koyduğunuz kapların korunaklı ya da evinizden ayrı bir bölümde olması da önemlidir.

Ahşap Malzemeler ve Yakacaklar

Yakacak odun da dahil olmak üzere ahşap, evinizin içinde saklanmamalıdır. Buna garaj da dahildir. Bir evin içinde saklanan veya bir evin hemen yanına yığılmış olan ahşap ve odun gibi malzemeler böcekler ve haşere için bir giriş noktası olabilir. Bunun yerine, ahşabı evden uzağa istifleyin ve alanda hava sirkülasyonu için yer olduğundan emin olun.

Bu, ahşabı kuru tutacak ve yerel böcekler için daha az arzu edilir hale getirecektir. Eviniz doğa ile iç içe ise evinize temas eden çimleri ağaçları, çalıları vs. budamak da haşereleri az çok yaşam alanınızdan uzak tutmaya yarayacaktır. Tüm bunlar haşere gibi zararlıları dikkatiniz ve gayretiniz ölçüsünde yaşam alanlarınızdan uzak tutmak için önleyici adımlardır.

Fakat haşere ve böcekler daha önce de bahsettiğimiz gibi yer yüzünün en inatçı ve en hızlı üreyen çoğalan canlılarıdır. Haşere ile mücadele teknik olarak profesyonellerin bir plan doğrultusunda ortaya koydukları pratiklerle mümkündür.

BİOSİN olarak tüm yaşam alanlarınızda ortaya çıkabilecek, üreyecek ve barınabilecek böcek, haşere ve kemirgenlere karşı kalıcı ilaçlama hizmeti gerçekleştirmekteyiz. İlaçlama hizmetlerimiz arasında; ev ilaçlama, işyeri ilaçlama, fabrika ilaçlama, bina ilaçlama, okul ilaçlama, şantiye ilaçlama, otel ilaçlama, bahçe ilaçlama, depo ilaçlama, fırın ilaçlama, kafe ilaçlama, periyodik ilaçlama, açık alan ilaçlama, alışveriş merkezi ilaçlama, gemi ilaçlama ve araç ilaçlama bulunmaktadır.

Büyükçekmece Böcek İlaçlama

İstanbul’un batı sınırlarına doğru en büyük ilçelerden olan Büylükçekmece, Türkiye’nin en büyük işlenmiş sahil şeritlerinden birine sahiptir. Büyükçekmece ilçesinin kuzeyinde Çatalca ve Arnavutköy ilçeleri, doğusunda Esenyurt ilçesi, güneyinde Beylikdüzü ilçesi ve Marmara Denizi, batısında ise Silivri ilçesi yer almaktadır.

Büyükçekmece körfezin çevresinin yanı sıra, Büyükçekmece gölü ve Baraj Gölünü içine alan bir ilçedir. Su kaynaklarının yoğunluğu Büyükçekmece’nin havasını da oldukça etkilemektedir. İlçede yazlar ılık, nemli, kurak ve açık ve kışlar uzun, çok soğuktur. İnsan sağlığını ve yapılarını olumsuz olarak etkileyen böcek zararlıların çokluğunda, yerel hava koşullarının önemli bir etkisi vardır. Başta sıcaklık ve nem olmak üzere hava bileşenleri, böcek popülasyonunun büyümesini teşvik edebilir ya da popülasyonların azalmasına neden olur. Yağışlı kış koşulları, birçok önemli böcek haşereye zarar verse de ekstra nem, yabani otların ve çöl bitki örtüsünün büyümesini de teşvik edebilir.

Özellikle Büyükçekmece bölgesinde Temmuz-Eylül aylarında meydana gelen sıcak ve nemli koşullar genellikle böcek büyümesi ve gelişimini de destekler. Bölgede haşere şikayetleri de yaz aylarının başlarında ve sonlarına doğru artış göstermektedir. Biosin Büyükçekmece Haşere İlaçlama olarak 7/24 kesintisiz olarak gerçekleştirdiğimiz böcek, haşere, kemirgen ilaçlamada kalıcı çözümler sunmaktayız.

Her koşula ve yönteme göre, uygun formül ve formda (jel, sıvı, sisleme) ilaçlama yapmaktayız. Dezenfeksiyon, pest kontrol ve ilaçlama hizmetimiz son derece kaliteli olup Dünya Sağlık Örgütü ve TC Sağlık Bakanlığı onaylı kimyasallı böcek ilaçları ile her haşere türü için farklı türde uygulamalarla hizmet vermekteyiz.

Siz de böcek ilaçlama hizmeti bakımından deneyimli bir firma arıyorsanız bizleri tercih edebilirsiniz. Büyükçekmece Böcek İlaçlama olarak uygulama yapılmadan önce, teknik ekibimizin işletme veya evinizde yaptığı gözlem sonuçlarına göre mevcut sorunlu ve sorun olabilecek riskli alanlar tespit ediyoruz. Yapılan tespitler sonucunda, sorunun yoğunluğuna da bağlı olarak işletmede ya da evde nerede, ne sıklıkta ve hangi yöntemler kullanılarak uygulama yapılacağını planlıyoruz.

Haşere sorunlu ve sorun olabilecek alanlarda aktiviteyi daha iyi gözlemleyebilmek ve tespit etmek için gözlem ekipmanları yerleştiriyoruz. Tüm yapılan işlemleri ve ileride yapılacak diğer raporlamaları gösterecek olan ‘Biyosidal Klasörünü’ sizlere teslim ediyoruz. Her tür haşere ve böcek problemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Büyükçekmece Böcek İlaçlama Fiyatları

İlaçlama şirketlerine göre Büyükçekmece böcek ilaçlama fiyatları değişkenlik göstermektedir. Kullanılacak yöntem ve böcekler ile ilgili durumlar göz önüne alınarak ücretlendirmeler son halini almaktadır. Firmamıza ulaşarak gerekli bilgileri iletmeniz durumunda fiyatlar belirlenmektedir.

Haşere türü fiyatları etkilemektedir. Bununla birlikte ne kadar böcek yoğunluğu olduğu ve ilaçlama yapılacak mekânın boyutları fiyatları şekillendirmektedir. Tüm etkenler nihayetinde kullanılacak ilaç miktarı ve cihazların kararı verilerek müşterilerimize fiyatları iletmekteyiz.

Belirlediğimiz böcek ilaçlama fiyatları piyasa şartlarının altında tutulmaktadır. Mekanlarınızda ortaya çıkabilecek tüm haşerelere karşı uyguladığımız etkili yöntemler ve uygun tarifeli ücretlerimiz ile hem haşerelerden kurtulacak hem de düşük fiyatlarla kaliteli hizmeti alacaksınız. Uzman kadromuz ve kaliteli cihazlarımızla her zaman hizmetinizdeyiz.

Fiyat listemiz en alt fiyatlardır. İşlem uygulanacak yere, konuma ve kullanılacak malzemelere göre değişkenlik göstermektedir.

Pire İlaçlama

Pire İlaçlama

✓ Kokulu + Kokusuz ilaçlama
✓ Ulv cihazı
✓ 70 m²'ye kadar olan yerler

Tahta Kurusu İlaçlama

Tahta Kurusu

✓ Kokusuz + Kokulu ilaçlama
✓ Ulv cihazı
✓ 70 m²'ye kadar olan yerler

Güve

Güve İlaçlama

✓ Kokulu + Kokusuz ilaçlama
✓ Ulv cihazı
✓ 70 m²'ye kadar olan yerler

Gümüş Böceği İlaçlama

Gümüş Böceği

✓ Kokulu ilaçlama
✓ Larvasit
✓ 70 m²'ye kadar olan yerler

Hamam Böceği İlaçlama

Hamam Böceği

✓ Kokulu ilaçlama
✓ Jelleme
✓ 70 m²'ye kadar olan yerler

Bit

Bit İlaçlama

✓ Kokusuz + Kokulu ilaçlama
✓ Ulv cihazı
✓ 70 m²'ye kadar olan yerler

Akrep İlaçlama

Akrep İlaçlama

✓ Kokulu + Kokusuz ilaçlama
✓ 70 m²'ye kadar olan yerler

Arı İlaçlama

Arı İlaçlama

✓ Kokulu ilaçlama
✓ Yuva alımı
✓ Ulaşılabilirlik önemli

Karınca İlaçlama

Karınca

✓ Kokulu + Kokusuz ilaçlama
✓ Karınca yemi
✓ 70 m²'ye kadar olan yerler

Kanalizasyon Sineği

Kanalizasyon Sineği

✓ Kokulu + Kokusuz ilaçlama
✓ Ulv cihazı
✓ Larvasit
✓ 75 m²'ye kadar olan yerler

Kene İlaçlama

Kene İlaçlama

✓ Kokulu ilaçlama
✓ 70 m²'ye kadar olan yerler


Fare İlaçlama

Fare İlaçlama

✓ Fare yemi, mum blok veya pasta
✓ Canlı yakalama istasyonu
✓ Max. 3 istasyon

Sürüngenler

Sürüngen İlaçlama

✓ Kokulu ilaçlama
✓ Kükürt
✓ Larvasit
✓ 100 m²'ye kadar olan yerler

(Tesbih) Rutubet Böceği

(Tesbih) Rutubet Böceği

✓ Kokulu ilaçlama
✓ 70 m²'ye kadar olan yerler


Uyuz ve Akar İlaçlama

Uyuz ve Akarlar

✓ Kokusuz + Kokulu ilaçlama
✓ Ulv cihazı
✓ 80 m²'ye kadar olan yerler

Villa, Ev Dezenfeksiyon

Ev Dezenfeksiyonu

✓ Dezenfeksiyon
✓ Ulv cihazı
✓ 70 m²'ye kadar

Araç Dezenfeksiyon

Araç Dezenfeksiyon

✓ Dezenfeksiyon
✓ Ulv cihazı
✓ Binek ve hafif ticari araçlar

Villa Dezenfeksiyonu

Villa Dezenfeksiyon

✓ Kokulu + Kokusuz ilaçlama
✓ Jelleme
✓ Fare istasyonları
✓ 1.000 m²'ye kadar

telefon
whatsapp