Başakşehir Böcek İlaçlama

Başakşehir Böcek İlaçlama

Bu yazımızda İstanbul Başakşehir böcek ilaçlama, fare ve haşerelerle mücadele hakkında bilgi vereceğiz.

Ev ve işyerinizdeki her türlü haşere, fare, akrep, pire ve böceklere son vermek istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçin.

Başakşehir ilçesi İstanbul’un son yıllarda yerleşim olarak büyüyen ilçelerindendir. Şantiyelerin de bol olduğu Başakşehir ilçesinde hamam böceği, tahta kurusu ve fareler çok sayıda şikayete sebebiyet vermektedir. Yatak böcekleri olarak da bilinen tahta kuruları bir halk sağlığı sorunudur.

Tahtakurularının hastalık bulaştırdığı gösterilmemiş olsa da, çeşitli olumsuz fiziksel sağlık, zihinsel sağlık ve ekonomik sonuçlara neden olurlar. Tahta kuruları ısırıkları şiddetli alerjik reaksiyonlara sebebiyet verebilirler, yine ısırıkları ikincil cilt enfeksiyonlarına da sebep olabilirler.

Tüm bunların yanı sıra tahta kuruları verdiği rahatsızlıklardan dolayı uyku problemlerine, uykusuzluk da stresi tetikleyecek sorunlara yol açabilmektedir.

Başakşehir Böcek İlaçlama firması tahta kurularıyla mücadelede etkin bir görev üstlenmektedir. Evinizin ya da iş yerinizin muhtelif bölgelerinde ve çevresinde inceleme yaparak haşere kaynağını bulan ekipler, zararlıları kontrol altına alarak etkisiz hale getirirler. BİOSİN olarak evinizde, iş yerinizde depolarınızda kısaca tüm yaşam alanlarınızda ortaya çıkabilecek, üreyecek ve barınabilecek böcek, haşere ve kemirgenlere karşı kalıcı böcek ilaçlama ve haşere kontrolü hizmeti gerçekleştirmektedir.

Tahta kurularının yanı sıra yine Başakşehir ilçesinde büyük kemirgen problemleridir. İşyerleri, binalar ve sitelerde fare türü kemirgenler yaşam alanlarında sıkça görünmeye başlanmıştır. Kemirgenlerin belki de en çabuk yayılanlarından olan fareler hızla ürerler ve her dişi genellikle her üç haftada bir yarım düzine bebek doğurur. Bir dişi ev faresi her yıl 35’e kadar yavru doğurabilir.

Tipik olarak büyük tehlikelere yol açmasalar bile ev fareleri cihazlara, mobilyalara zarar verebilir ve hatta kabloları kemirdiklerinde elektrik yangınlarına neden olabilir. Genellikle dış ortamlardan korunmak için evinize girerler. Soğuk sonbahar ve kış aylarında fareler evinize girer ve bir istila ile uğraşmanız sadece kısa bir süreyi alabilir.

Ev farelerinde görülebilen en büyük tehlike ise hastalık bulaştırma olasılığıdır. Bu küçük kemirgenler vücutlarında salmonella gibi hastalığa neden olan bakterileri taşıyabilir. Evde dolaşırken gıda kaynaklarını, mutfak yüzeylerini ve ekipmanları kolayca kirletebilirler.

haşere ve böcek ilaçlamaHaşere kontrolünü ya da böceklerle mücadeleyi ne zaman düşünmeye başlıyorsunuz? İş yerinizde, yatak odanızda ya da küvette bir örümcek gördüğünüzde mi yoksa mutfak zemininde sürünen bir karınca sürüsü mü? Komşunuz garajında ​​bir fare bulduğunda mı yoksa verandanızın üzerinde bir eşekarısı yuvası göründüğünde mi? Olasılıklar, bir haşere görmediğiniz sürece, aktif olarak bir tanesini görmediğinizde bu zararlılarla mücadeleyi muhtemelen düşünmüyorsunuzdur.

Ancak, haşereler için en olumsuz yaklaşım görünmüyorlarsa problem yok yaklaşımıdır. Kemirgenler ve böcekler hakkında ürkek olmamızın sebebinin sadece görünüşleri değil, sebep oldukları problemler olduğunu unutmamalıyız.

Zararlılar, fark etseniz de etmeseniz de, evinizin içindeyken çeşitli sağlık risklerine neden olabilir veya taşıyabilir. Bu riskler arasında alerjik reaksiyonlar, zehirli ısırıkların sonuçları ve hatta delinme yaralarının veya dışkı ve atıklara maruz kalmanın neden olduğu enfeksiyonlar akla gelebilir. Her haşerenin kendisiyle ilişkili ve taşıdıklarıyla benzersiz bir dizi riski vardır, bu nedenle tek bir önleme veya ortadan kaldırma yöntemi, sorunlarınızı çözmek için genellikle yeterli olmayabilir.

İstanbul genelinde başlıca haşere türleri arasında pire, fare, hamam böceği, karınca, tahta kurusu, kalorifer böceği, kara fatma, gümüş böceği, kulağakaçan, çıyan, örümcek, sinek, yaban arısı, akrep, tahta kurdu, kuş biti, yılan, lağım sineği, kör sinek, tespih böceği, kene çeşitleri vardır.

İstanbul nemli hava koşulunun yanı sıra sürekli bir alt yapı ve üst yapı inşaat hali çeşitli haşerelerin de yer değiştirmesine ve böylelikle bulaşıcı hastalıkları da taşımalarına sebep olur. Zararlılarla mücadelede birçok firma müşterilerine hijyenik bir ortam için hizmet sunmaktadır.

Başakşehir Böcek İlaçlama Hizmeti

Başakşehir Haşere İlaçlama firması böcek, haşere ve kemirgenlerle Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve T.C. Sağlık Bakanlığı’nın onaylı biyosidal ilaçlarıyla mücadele etmektedir. Firmanın ilaçlamada kullandığımız solüsyonlar; insan ve çevre sağlığına zararı olmayan, ekolojik dengeyi bozmayan, suda ve toprakta kolayca çözülen ürünlerdir.

Başakşehir merkezde ve ilçenin Altınşehir Mahallesi, Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi, Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi, Başak Mahallesi, Başakşehir Mahallesi, Güvercin Tepe Mahallesi, İkitelli OSB Mahallesi, Kayabaşı Mahallesi, Şahintepe Mahallesi, Şamlar Mahallesi, Ziya Gökalp Mahallesi, Başakşehir Böcek ve Haşere İlaçlama tüm mahallelerinde yaşam alanlarınızın gerek içi gerekse dışında sizi tedirgin eden, yaşam alanlarınızı ve iş yerlerinizi işgal eden tüm haşerelere karşı Biosin Başakşehir Böcek İlaçlama firması, 7/24 yüzde yüz müşteri memnuniyetiyle hizmet vermektedir.

Başakşehir Haşere İlaçlama Kullanıcı Yorumları

Hülya Polat
Hülya Polat
2023-11-10
Evet gelen arkadaş Atakan bey detaylı şekilde ilgilenmesi ve bilgi vermesi aynı zamanda dip köşe ilaçlaması sayesinde biosin firmanın ve Atakan beyin ne kadar profesyonel olduğunu hissettim . Çok teşekkür ederim verdiğim para helal olsun
Omer Doğan
Omer Doğan
2023-11-06
Seyri Sefa teknenin kaptanı olarak kontrol amaçlı periyodik ilaçlaması profesyonel şeklinde ilaçlaması yapıldı . İşlemi uygulan Atakan beyin ellerine sağlık ve bu uygulamayı profesyonel şeklinde uygulayan biosin firmasına çok teşekkür ederim . Herkese tavsiye ederim .
Salih Biçici
Salih Biçici
2023-11-06
İstanbul şartlarında beklediğimden çok hızlı dönüş hizmet verildi.emeği gecenelere teşekkürler…
serhat çelik
serhat çelik
2023-11-02
Bursa şubesi personellerine yapılan titiz ve kaliteli çalışmalarından dolayı çok teşekkür ediyorum
bihter kurtbelen
bihter kurtbelen
2023-11-02
Babamın evini ilaçlattık güzel sonuç aldık , yeşilliği bol kedisi sineği böceği bol olan bir yer için iyi sonuç ,teşekkürler(Bursa Şube)
Fatma Çapkınlar
Fatma Çapkınlar
2023-11-02
Halil beye çok teşekkür ediyorum bir baba hassasiyetiyle kızımın yatağının altını bile kontrol etti ince bir çalışma gösterdiği için kendisine çok teşekkür ediyorum.
Kübra ŞAHAN
Kübra ŞAHAN
2023-11-01
Evimizi pervazlarına kadar temizlediği için Halil Bey'e çok teşekkür ederiz. Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Teşekkürler Biosin... ✨😊
Elif Bursa
Elif Bursa
2023-10-31
Evimizde ilaçlama yaptırdık. İşlerini profesyonelce yaptılar. Kesin çözüm için doğru adres. Halil beye teşekkürler.

Başakşehir Böcek İlaçlama Fiyatları

İnsan sağlığına zararı olan tüm canlılara karşı yüzde yüz etkili yöntemlerle savaş açmış olan firmamız, hizmetlerini ekonomik böcek ilaçlama fiyatları ile vermekte, İstanbul’da sağlıklı yaşam için gereken alt yapıyı oluşturmak için çalışmaktadır.

Sürekli inşaat çalışması yapılan İstanbul’da, haşere ve diğer zararlıların gelişmesi için uygun ortam bulunması, bu tür zararlılar ile sürekli uğraş gerektirmektedir. Özellikle Başakşehir gibi yeni yerleşim yerlerinde, sıklıkla yapılan inşaat ve altyapı çalışmaları, küçük kemirgen ve sürüngenlerin yer değiştirmesine ve evlere yerleşmesine sebep olmaktadır.

Biosin ailesi olarak, zararlılardan en kısa sürede ve en etkili biçimde kurtulabilmeniz için en uygun Başakşehir böcek ilaçlama fiyatları ile hizmetinizdeyiz.

Fiyat listemiz en düşük fiyatlardır. İşlem uygulanacak yere, konuma ve kullanılacak malzemelere göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir.

Pire İlaçlama

Pire İlaçlama

✓ Kokulu + Kokusuz ilaçlama
✓ Ulv cihazı
✓ 70 m²'ye kadar olan yerler

Tahta Kurusu İlaçlama

Tahta Kurusu

✓ Kokusuz + Kokulu ilaçlama
✓ Ulv cihazı
✓ 70 m²'ye kadar olan yerler

Güve

Güve İlaçlama

✓ Kokulu + Kokusuz ilaçlama
✓ Ulv cihazı
✓ 70 m²'ye kadar olan yerler

Gümüş Böceği İlaçlama

Gümüş Böceği

✓ Kokulu ilaçlama
✓ Larvasit
✓ 70 m²'ye kadar olan yerler

Hamam Böceği İlaçlama

Hamam Böceği

✓ Kokulu ilaçlama
✓ Jelleme
✓ 70 m²'ye kadar olan yerler

Bit

Bit İlaçlama

✓ Kokusuz + Kokulu ilaçlama
✓ Ulv cihazı
✓ 70 m²'ye kadar olan yerler

Akrep İlaçlama

Akrep İlaçlama

✓ Kokulu + Kokusuz ilaçlama
✓ 70 m²'ye kadar olan yerler

Arı İlaçlama

Arı İlaçlama

✓ Kokulu ilaçlama
✓ Yuva alımı
✓ Ulaşılabilirlik önemli

Karınca İlaçlama

Karınca

✓ Kokulu + Kokusuz ilaçlama
✓ Karınca yemi
✓ 70 m²'ye kadar olan yerler

Kanalizasyon Sineği

Kanalizasyon Sineği

✓ Kokulu + Kokusuz ilaçlama
✓ Ulv cihazı
✓ Larvasit
✓ 75 m²'ye kadar olan yerler

Kene İlaçlama

Kene İlaçlama

✓ Kokulu ilaçlama
✓ 70 m²'ye kadar olan yerler


Fare İlaçlama

Fare İlaçlama

✓ Fare yemi, mum blok veya pasta
✓ Canlı yakalama istasyonu
✓ Max. 3 istasyon

Sürüngenler

Sürüngen İlaçlama

✓ Kokulu ilaçlama
✓ Kükürt
✓ Larvasit
✓ 100 m²'ye kadar olan yerler

(Tesbih) Rutubet Böceği

(Tesbih) Rutubet Böceği

✓ Kokulu ilaçlama
✓ 70 m²'ye kadar olan yerler


Uyuz ve Akar İlaçlama

Uyuz ve Akarlar

✓ Kokusuz + Kokulu ilaçlama
✓ Ulv cihazı
✓ 80 m²'ye kadar olan yerler

Villa, Ev Dezenfeksiyon

Ev Dezenfeksiyonu

✓ Dezenfeksiyon
✓ Ulv cihazı
✓ 70 m²'ye kadar

Araç Dezenfeksiyon

Araç Dezenfeksiyon

✓ Dezenfeksiyon
✓ Ulv cihazı
✓ Binek ve hafif ticari araçlar

Villa Dezenfeksiyonu

Villa Dezenfeksiyon

✓ Kokulu + Kokusuz ilaçlama
✓ Jelleme
✓ Fare istasyonları
✓ 1.000 m²'ye kadar

telefon
whatsapp