Kurumsal

Kısaca Biz...


Firmamız müşterilerine her daim güven veren, kaliteli bir hizmet çatısı altında uzman kadrosu ile hizmet sunan bir kurumdur. Müşterilerimizin ortam dezenfeksiyonu taleplerine hızlı çözümler üreterek en uygun fiyatlar çerçevesinde bütün projeleri kusursuz olarak tamamlıyoruz. Bu alanda tecrübe sahibi, deneyimli personelimiz ve son teknoloji cihazlarımız ile sektörün en önde firmalarından biriyiz. İnsan ve çevre sağlığını tüm işlerimizde ön planda tutarak üst düzey bir hizmet sağlıyoruz.

Kullandığımız tüm ürünler Sağlık Bakanlığı Biyosidal ruhsatına sahiptir. Uygulama yapan çalışanlarımız Sağlık Bağanlığı tarafından verilen Biosidal Ürün uygulama belgesine sahiptir.

Güçlü referanslarımız ve şimdiye kadar aldığımız tüm ortam dezenfeksiyonu projelerinden gelen olumlu geri dönüşleri ile sizleri de iş ortağımız yapmak için bekliyoruz.

Hizmet Politikamız


Ülkemizde de maalesef insanlarımızın yeteri kadar ciddiye almadığı salgın hastalıklar sıra bize geldiğinde kişisel hijyenimize ve çalışma ortamlarımıza verdiğimiz değerin ancak farkına varabilmekteyiz.

Biosin profesyonel dezenfeksiyon hizmetleri olarak kurumsal firmalara çalışanlarının bu süreçten etkilenıp sağlık raporlarıyla iş kaybına yol açmamak için Koronavirüs Covid-19 pandemi sürecinin dışında da dezenfeksiyon işlemi yapmaktayız. Ayrıca çocuk esirgeme kurumları, kreşler, okullar gibi çocukların toplu olarak bulunduğu ve salgın hastalıkları birbirlerine kolayca bulaştırdıkları mekanlarda, yaşlı bakım ve huzur evlerinde de pandemi süreci dışında dezenfeksiyon hizmeti vermekteyiz.
Hijyen ve Dezenfeksiyon alanında Dünya standartları, ilgili yasa ve yönetmelik ve mevzuatlara uygun bir çalışma içerisinde olmayı, insan sağlığı ve çevreye duyarlı bir anlayışla çalışma ve üretim yapmayı hedefliyoruz ve taahhüt ediyoruz.