İlaçlama

İlaçlama Hizmetleri


Eğitimli ve uzman kadrosu ile uzun süredir sizlere hizmet vermekte olan bir haşere ilaçlama firmasıdır. Firmamız, dünyada haşere ilaçlaması konusunda kullanılan tüm yöntem ve ilaçları yakından takip ederek müşterilerine kaliteli ve kesin çözümlü hizmetler sunmaktadır.

ilaclama-green

BAHÇE İLAÇLAMA

Haşere ve kemirgenler hayvanlar kapalı alanlarda olduğu gibi açık alanlarda, bahçelerde, otluklarda da yaşayabilirler. Açık alanlarda özellikle bahçe alanlarda yaşam olanağı daha rahat bulurlar. Öyleki yaşadığımız alanlara da zaten dış alanlardan girip yerleşirler.Görüldüğü gibi dış alandaki böcek ve fare sorunu iç alanlarımızı da ilgilendirir. Oradaki sorun yavaş yavaş iç alanlara geçer . Bu nedenle bahçe ve diş alanlardaki böcek ve fare sorunu görüldüğünde zaman kaybetmeden profesyonel ilaçlama desteği alınmalıdır.

EV İLAÇLAMA

Evinizde bir böcek türüne rastladıysanız bilin ki o haşere tek başına değildir. Eğer erişmemiş yavru boyutunda ise evinizin içerisine bu türün yuva yaptığından emin olabilirsiniz. Bu aynı türden birden fazla sayıda haşerenin ve yumurtalarının var olduğunu gösterir. Böcekler karanlığı severler ve çok çekingendirler. Işıklar söndüğünde ortaya çıkar ve ilk ses veya ışıkla birlikte anında yuvalarına yönelirler. Sayıları genelde ortalıkta görülenden fazladır.Haşere ve kemirgenler hızla ürerler.

FABRİKA İLAÇLAMA

Fabrikalar yoğun üretim sahaları olmaları ve çalışan sayısının fazla olması sebebi ile hastalık ve virüslerin yayılma hızı diğer alanlara göre daha fazladır. Fabrika İlaçlama yaptırmaya karar verdiğinizde risk derecesi yüksek bir sorumluluğu üstlenmiş olacaksınız.Fabrika İlaçlama yapılmadan önce mutlaka firmamız tarafından ücretsiz olarak verilen keşif olanaklarından yararlanmanızı öneriyoruz. Uzmanlarımız tarafından sorunun yerinde tespiti yapılarak, hızlı ve garantili çözümlere en uygun fiyatlarla ulaşmanızı sağlıyoruz.

HASTANE İLAÇLAMA

Hastaneler insanların en çok ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarıdır. Bu bakımdan günde yüzlerce ziyaretçi hastaneye gelmekte. Hastaneye gelen vatandaşların birçoğunun vücut direnci düşük ve hasta olan insanlardır. Bu insanlar hastalık kapma olasılığı daha yüksektir. Gelen insanların çoğu zaten hasta bir de oradan mikrop kapması bu hasta için çok tehlikeli olmaktadır.Hastane ilaçlaması kesinlikle bilgi ve uzmanlık gerektirdiğinden bireysel olarak yapılmaması gerekmektedir. Bu nedenle yapılacak olan Hastane ilaçlama uygulaması kesinlikle Sağlık Bakanlığından izinli ve yasal çalışan ilaçlama şirketleri tarafından uygulanmalıdır.

 

Online olarak ilaçlama başvurusu için lütfen yandaki formu doldurunuz