Hizmetlerimiz

ORTAM DEZENFEKSİYONU HİZMET ÇEŞİTLERİMİZ


Kapalı alan ortam dezenfeksiyon hizmetlerimizi 4 ana başlıkta toplayabiliriz.

BİOSOL


Bu dezenfeksiyon hizmetimizde kullandığımız ürün Nano sol-jel teknolojisi ile üretilmektedir. Uygulandığı ortamda nanoboyutta küçük kalkanlar ile kaplayarak mikroorganizmaların tutunmasını engeller. Virüs, bakterilerin yanı sıra küf, mantar ve mayalara karşı da etkilidir (%99.9). Uygulandığı yüzey temizlense dahi etkisi uzun süre devam eder. Uygulanan ortamın risk durumu, büyüklüğü ve insan sirkülasyonuna bağlı olarak 1-6 ay arası etki gösterir.

BİOHİDROPER


Bu dezenfeksiyon hizmetimizde kullandığımız ürün Nano gümüş ve hidrojen peroksittir.Uygulandığı ortamda oksitleme özelliği ile beraber hücre zar yapısını bozarak mikroorganizmaları yok eder. İçeriğindeki gümüş kolloidler ekstra koruma sağlar. Virüs ve bakterilerde %99.9 etkilidir. Uygulanan ortamın risk durumu, büyüklüğü ve insan sirkülasyonuna bağlı olarak 14-21 gün arası etki gösterir.


BİOPRO


Bu dezenfeksiyon hizmetimizde katyonik özellikte dezenfektan kullanılmaktadır. Uygulandığı ortamda mikroorganizmaların hücre bütünlüğünü bozarak protein yapılarında tahribata yol açar. Virüs bakteri (bakteri sporları hariç) ve mantarlarda etkilidir (%99.9). Uygulanan ortamın risk durumu, büyüklüğü ve insan sirkülasyonuna bağlı olarak 1-5 gün arası etki gösterir.

NANO KALKAN UYGULAMASI


Özel kompresörlü cihazlarımızla beraber havada homojen yayılan özel bir kaplama uygulamasıdır. Bu uygulamanın işlem süresi diğer uygulamalara göre daha uzundur. Aynı zamanda koruyucu özelliği de daha uzun sürmektedir. Özellikle hastaneler, dental klinikler ve ambulanslara, aşırı riskli ortamlara bu dezenfeksiyonu öneriyoruz. Etkinlik süresi 6 aya kadar sürmektedir. Uygulama öncesi yapacağımız ücretsiz ekspertiz ile etkinlik durumu hakkında detaylı bilgi veriyoruz. Fakat yüksek insan sirkülasyonun olduğu yerlerde günlük uygulama yapmanın kaçınılmaz olduğunu vurgulamak isteriz.

Uygulanan tüm dezenfektanlar Sağlık Bakanlığı Biyosidal tip 2 ruhsatına sahip ve Sağlık Bakanlığı tarafından uygulama yetki belgesi olan kişilerce uygulanmaktadır.

 

Online olarak hizmet başvurusu için lütfen yandaki formu doldurunuz

BİOSİN ÖN TEKLİF FORMU