Hizmet Alanımız

böcek ve haşere ilaçlama

İstanbul ve Bursa’nın 4 bir yanına dağılmış geniş ekip ağımızla İstanbul ve Bursa’nın her yerinde profesyonel zararlı kontrolü hizmeti vermekteyiz.

İlaçlama uzmanlarımızla böcek, haşere, kemirgen ilaçlama hizmetinde pire, fare, hamam böceği, karınca, tahta kurusu, kalorifer böceği, kara fatma, gümüş böceği, kulağakaçan, çıyan, örümcek, sinek, yaban arısı, akrep, tahta kurdu, kuş biti, yılan, lağım sineği, kör sinek, tespih böceği, kene gibi böcek-haşere ve kemirgenleri Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve T.C. Sağlık Bakanlığı’nın onaylı biyosidal ilaçlarıyla gerçekleştirmekteyiz. İlaçlamada kullandığımız solüsyonlar; insan ve çevre sağlığına zararı olmayan, ekolojik dengeyi bozmayan, suda ve toprakta kolayca çözülmektedir.

Böcek, haşere, kemirgen ilaçlama hizmetlerimiz arasında; ev ilaçlama, işyeri ilaçlama, fabrika ilaçlama, bina ilaçlama, okul ilaçlama, şantiye ilaçlama, otel ilaçlama, bahçe ilaçlama, depo ilaçlama, fırın ilaçlama, kafe ilaçlama, periyodik ilaçlama, açık alan ilaçlama, alışveriş merkezi ilaçlama, gemi ilaçlama ve araç ilaçlama bulunmaktadır.

7 gün 24 saat kesintisiz olarak gerçekleştirdiğimiz böcek, haşere, kemirgen ilaçlamada kalıcı çözümler sunmakta; her koşula ve yönteme göre uygun formül ve formda (jel, sıvı, sisleme) böcek ilaçlama yapıyoruz.

Siz de Biosin Çevre Sağlığının profesyonel uygulamalarından yararlanmak veya
teklif almak istiyorsanız HEMEN TIKLAYIN!

İSTANBULDA HİZMET VERDİĞİMİZ İLÇELER

DİĞER HİZMET BÖLGELERİMİZ

telefon
whatsapp